Dom Opieki w Sulejówku Baner

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 515 97 00 37

Dom Opieki OLIMP w Sulejówku – troska i szacunek w pięknym miejscu pełnym historii

Wszystkie Domy Opieki Olimp zlokalizowane zostały na terenie województwa mazowieckiego, co zapewnia łatwe i wygodne dotarcie do ośrodków między innymi mieszkańców stolicy. Jednak walory lokalizacyjne to przede wszystkim atrakcyjne rozwiązanie dla naszych potrzebujących i oczekujących spokojnego zacisza pensjonariuszy.

Dom opieki to niewątpliwie piękna, dogodna i ciekawa lokalizacja

Położenie, jakim wyróżnia się Dom Opieki OLIMP w Sulejówku to połączenie walorów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z bliskością Warszawy.

Sulejówek to malownicze miasto, zaledwie 18 km od stolicy, a jednak doskonale odcięte od zgiełku wielkich aglomeracji miejskich. Niewątpliwe walory przyrody, jakimi odznacza się okolica, pozwalają na doskonały relaks i odpoczynek, stanowiąc jednocześnie wspaniałe warunki dla realizacji procesu leczenia, a także przebiegu rekonwalescencji i powrotu do zdrowia. Jedna trzecia powierzchni Sulejówka to tereny zielone, stwarzające w okolicy wyjątkowe i niezwykle sprzyjające warunki klimatyczne. Sulejówek od lat przyciąga do siebie osoby, które szukają miejsca, w którym dojdą do siebie po chorobach i wypadkach. Każdy, kto był tu choć raz, od razu poczuł się lepiej.

Dom opieki OLIMP w Sulejówku został stworzony w taki sposób, by warunki, jakie zostaną zaproponowane naszym pensjonariuszom, były w jak najwyższym stopniu zbliżone do naturalnych warunków domowych, a atmosfera panująca w ośrodku, aby jak najbardziej przypominała tę panującą w rodzinnym domu. W naszym domu opieki w Sulejówku znajdziecie Państwo olbrzymi taras pełen pięknych, urzekających zapachami kwiatów, uroczy ogród zachęcający do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, a także otoczenie terenu ośrodka pachnącymi lasem drzewami iglastymi sprawia, że czas spędzony w Domu Opieki OLIMP w Sulejówku może być komfortowym, a nawet miłym doświadczeniem.

Sulejówek to także ciekawa i bogata historia. Dworek Milusin w Sulejówku to miejsce, w którym do 1926 roku mieszkał, a do 1935 roku  przyjeżdżał na wypoczynek marszałek Józef Piłsudski. Historia Sulejówka związana jest także z biografiami innych znanych postaci, między innymi Ignacego Paderewskiego, Jędrzeja Moraczewskiego, Macieja Rataja i Stanisława Grabskiego. To urokliwe miasto stanowi imponujący kawałek narodowej historii, piękna okolica, zabytkowa zabudowa i urzekające walory przyrodnicze.

Jak dotrzeć do naszego Domu Opieki Olimp w Sulejówku?

Dom Opieki znajduje się w Sulejówku przy ulicy Szklarniowej 88. Dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej zapewnia tutaj autobus linii 173. Wygodna infrastruktura komunikacyjna i drogowa, a także bliskość Warszawy, sprawiają, że położenie naszego ośrodka jest wyjątkowo atrakcyjne lokalizacyjnie.

Dom Opieki OLIMP w Sulejówku to 100% uwagi skupionej na pensjonariuszach

Personel Domu Opieki OLIMP w Sulejówku posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje i umiejętności, jakie wymagane są w opiece nad ludźmi chorymi, niepełnosprawnymi bądź w podeszłym wieku. Wszyscy jednak wiemy, że to jeszcze nie wszystko. Istnieją pewne wyjątkowe cechy osobowości, wysoce pożądane w tak szczególnych relacjach i warunkach opieki – cierpliwość, serdeczność, uważność, głęboka troska i poszanowanie godności podopiecznych naszych domów. Zapewniamy Państwa, że personel naszego ośrodka takimi cechami właśnie się wyróżnia, co, obok posiadanych kompetencji, jest gwarancją najlepszej opieki dla Państwa bliskich. Sulejówek to piękne miejsce, wyjątkowa historia i pewność bezpieczeństwa, troski i poczucia ważności dla wszystkich naszych podopiecznych. Nasz dom opieki to miejsce, dzięki któremu znajdziecie Państwo spokój i profesjonalną opiekę. Gwarantujemy, że po poznaniu tego, co oferuje Sulejówek, chętnie zostaniecie tu Państwo na dłużej.

Domy Opieki OLIMP to przejrzystość i uczciwość prowadzonej działalności

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o fakcie posiadania przez Domy Opieki OLIMP  zgody Wojewody Mazowieckiego na realizowanie działalności w zakresie organizowania i prowadzenia placówek całodobowej opieki nad osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi oraz osobami w podeszłym wieku. Fakt ten może zostać przez Państwa zweryfikowany – placówka została wpisana do stosownego rejestru po pozycją numer 76. Nasz dom opieki to miejsce dla wszystkich, którzy potrzebują oddechu i fachowej opieki.

GALERIE

Nasze domy

Dom Opieki Olimp w Majdanie

Dom Opieki Olimp w Majdanie

Dom Opieki Olimp w Sulejówku

Dom Opieki Olimp w Sulejówku

Dom Opieki Olimp w Nadmie k./Marek

Dom Opieki Olimp w Nadmie k./Marek