Dom Opieki w Sulejówku Baner

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 515 97 00 37

Dom opieki i spokojnej starości Sulejówek Józefów

Dom opieki olimp w Sulejówku – troska i szacunek w pięknym miejscu pełnym historii
Wszystkie Dom Spokojnej Starości Olimp, zlokalizowane zostały na terenie województwa mazowieckiego, co zapewnia łatwe i wygodne dotarcie do ośrodków między innymi mieszkańców stolicy. Jednak walory lokalizacyjne to przede wszystkim atrakcyjne rozwiązanie dla naszych potrzebujących i oczekujących spokojnego zacisza pensjonariuszy.
Dom opieki to niewątpliwie piękna, dogodna i ciekawa lokalizacja

Dom spokojnej starości w Sulejówku – dlaczego warto zgłosić się właśnie do nas?

Położenie, jakim wyróżnia się Dom Spokojnej Starości OLIMP w Sulejówku to połączenie walorów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z bliskością Warszawy. Sulejówek to malownicze miasto, zaledwie 18 km od stolicy, a jednak doskonale odcięte od zgiełku wielkich aglomeracji miejskich. Niewątpliwe walory przyrody, jakimi odznacza się okolica, pozwalają na doskonały relaks i odpoczynek, stanowiąc jednocześnie wspaniałe warunki dla realizacji procesu leczenia, a także przebiegu rekonwalescencji i powrotu do zdrowia. Jedna trzecia powierzchni Sulejówka to tereny zielone, stwarzające w okolicy wyjątkowe i niezwykle sprzyjające warunki klimatyczne. Sulejówek od lat przyciąga do siebie osoby, które szukają miejsca, w którym dojdą do siebie po chorobach i wypadkach. Każdy, kto był tu choć raz, od razu poczuł się lepiej.

dom opieki w józefowie
dom opieki józefów

Dom spokojnej starości Sulejówek – domowa atmosfera

Dom Spokojnej Starości OLIMP w Sulejówku został stworzony w taki sposób, by warunki, jakie zostaną zaproponowane naszym pensjonariuszom, były w jak najwyższym stopniu zbliżone do naturalnych warunków domowych, a atmosfera panująca w ośrodku, aby jak najbardziej przypominała tę panującą w rodzinnym domu. W naszym domu opieki w Sulejówku znajdziecie Państwo olbrzymi taras pełen pięknych, urzekających zapachami kwiatów, uroczy ogród zachęcający do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, a także otoczenie terenu ośrodka pachnącymi lasem drzewami iglastymi sprawia, że czas spędzony w Domu Opieki OLIMP w Sulejówku może być komfortowym, a nawet miłym doświadczeniem.

Dom opieki Józefów oraz Sulejówek – bogactwo historii

Sulejówek to także ciekawa i bogata historia. Dworek Milusin w Sulejówku to miejsce, w którym do 1926 roku mieszkał, a do 1935 roku przyjeżdżał na wypoczynek marszałek Józef Piłsudski. Historia Sulejówka związana jest także z biografiami innych znanych postaci, między innymi Ignacego Paderewskiego, Jędrzeja Moraczewskiego, Macieja Rataja i Stanisława Grabskiego. To urokliwe miasto stanowi imponujący kawałek narodowej historii, piękna okolica, zabytkowa zabudowa i urzekające walory przyrodnicze.

Lokalizacja domu opieki Józefów

Jak dotrzeć do naszego Domu Opieki Józefów? Dom Opieki znajduje się w Sulejówku przy ulicy Szklarniowej 88. Dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej zapewnia tutaj autobus linii 173. Wygodna infrastruktura komunikacyjna i drogowa, a także bliskość Warszawy, sprawiają, że położenie naszego ośrodka jest wyjątkowo atrakcyjne lokalizacyjnie.

Dom spokojnej starości Sulejówek to 100% uwagi skupionej na pensjonariuszach

Personel Domu Spokojnej Starości OLIMP w Sulejówku posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje i umiejętności, jakie wymagane są w opiece nad ludźmi chorymi, niepełnosprawnymi bądź w podeszłym wieku. Wszyscy jednak wiemy, że to jeszcze nie wszystko. Istnieją pewne wyjątkowe cechy osobowości, wysoce pożądane w tak szczególnych relacjach i warunkach opieki – cierpliwość, serdeczność, uważność, głęboka troska i poszanowanie godności podopiecznych naszych domów. Zapewniamy Państwa, że personel naszego ośrodka takimi cechami właśnie się wyróżnia, co, obok posiadanych kompetencji, jest gwarancją najlepszej opieki dla Państwa bliskich.

dom spokojnej starości sulejówek
pokój

Dlaczego warto wybrać domy opieki w Józefowie i Sulejówku?

Sulejówek to piękne miejsce, wyjątkowa historia i pewność bezpieczeństwa, troski i poczucia ważności dla wszystkich naszych podopiecznych. Nasz dom spokojnej starości to miejsce, dzięki któremu znajdziecie Państwo spokój i profesjonalną opiekę. Gwarantujemy, że po poznaniu tego, co oferuje Sulejówek, chętnie zostaniecie tu Państwo na dłużej.

Dom opieki w Józefowie to przejrzystość i uczciwość prowadzonej działalności

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o fakcie posiadania przez Domy Opieki OLIMP w Józefowie i Sulejówku zgody Wojewody Mazowieckiego na realizowanie działalności w zakresie organizowania i prowadzenia placówek całodobowej opieki nad osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi oraz osobami w podeszłym wieku. Fakt ten może zostać przez Państwa zweryfikowany – placówka została wpisana do stosownego rejestru po pozycją numer 76. Nasz dom opieki to miejsce dla wszystkich, którzy potrzebują oddechu i fachowej opieki.

GALERIE

Nasze domy

Dom Opieki Olimp w Majdanie

Dom Opieki Olimp w Majdanie

Dom Opieki Olimp w Sulejówku

Dom Opieki Olimp w Sulejówku

Dom Opieki Olimp w Nadmie k./Marek

Dom Opieki Olimp w Nadmie k./Marek