Dom Opieki w Nadmie Baner

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 515 97 00 37

Dom Opieki OLIMP w Nadmie – troska i cierpliwość w malowniczym otoczeniu

Nasze domy opieki zlokalizowane na terenie województwa mazowieckiego, zapewniają łatwe i wygodne dotarcie do ośrodków, jednak przede wszystkim stanowią atrakcyjne rozwiązanie dla naszych potrzebujących i oczekujących spokoju pensjonariuszy.

Dom opieki to niewątpliwie piękna i dogodna lokalizacja

Dom Opieki OLIMP w Nadmie koło Marek (Nadma od strony zachodniej graniczy z Markami) to jeden z ośrodków należących do kompleksu prywatnych Domów Opieki zlokalizowanych niedaleko Warszawy. Nadma to urokliwa wieś nad równie urokliwą rzeką Czarną, obfitująca w piękne krajobrazy, ciesząca czystym powietrzem i kojącymi spokojem i ciszą. Zwłaszcza dwa ostatnie atrybuty, jakie charakteryzują Dom Opieki Nadma stanowią niewątpliwą zaletę lokalizacyjną, tak ważną dla procesów leczenia, rekonwalescencji i powrotu do zdrowia. Seniorzy zamieszkujący dom opieki we wsi Nadma doceniają naturalne warunki, jakie panują na co dzień w tej malowniczej okolicy.

Zarówno Nadma, jak i pobliskie Marki, to tereny obfitujące w naturalne zasoby zieleni, sprzyjające spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Pensjonariusze Domu Opieki OLIMP mogą zatem, bez względu na ograniczenia w sprawności ruchowej, korzystać z walorów przyrody, która niemal zagląda do każdego pokoju ośrodka bujną zielenią i orzeźwiającymi zapachami. Sąsiednie Marki to miejsce szczególnie doceniane pod względem posiadanych walorów przyrodniczych i krajobrazowych. Lokalny rezerwat przyrody – Horowe Bagno w Markach – to niewątpliwie urokliwe miejsce, zaskakujące bogactwem roślinności i umożliwiające doświadczanie wielu przyjemnych, relaksujących wrażeń. Właśnie dlatego wybraliśmy Marki jako miejsce, w którym znajduje się nasz dom opieki Olimp. Jeśli obiektem Państwa poszukiwań nie jest dom opieki w Markach k.Warszawy, Nadma to miejscowość, w której również znajduje się nasz dom opieki. Serdecznie Zapraszamy

Jak dotrzeć do naszego Domu Olimp w Nadmie?

Dom Opieki znajduje się w Nadmie przy ulicy Pólko 1. Dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej zapewnia tutaj autobus linii 738. Szybkie dotarcie do ośrodka umozliwia przystanek autobusowy, który znajduje się niemal przy samym domu. Warto tutaj dodać, że dogodna lokalizacja naszego domu opieki obejmuje położenie na trasie Warszawa – Radzymin. Zatem bliskość Warszawy, sąsiedztwo Marek, jak i dogodne rozwiązania w zakresie infrastruktury komunikacyjnej, pozwalają uznać walory lokalizacyjne naszego ośrodka za niewątpliwe. Potwierdza to każdy, kto odwiedził dom opieki Olimp w Markach lub Nadmie.

Wszystkie Domy Opieki OLIMP powstały z szacunku i zrozumienia dla osób potrzebujących

Opieka nad ludźmi chorymi, niepełnosprawnymi bądź w podeszłym wieku, wymaga nie tylko stosownych kwalifikacji i umiejętności, jakimi personel naszych ośrodków niewątpliwie się odznacza, ale także pewnych wyjątkowych cech osobowości, wysoce pożądanych w tak szczególnych relacjach i warunkach opieki. Nieważne, czy wybierzecie Państwo Marki, czy Nadmę. Wszędzie odnajdziecie cierpliwość, serdeczność, głęboką troskę i poszanowanie godności. Cierpliwość, serdeczność, uważność, głęboka troska i poszanowanie godności podopiecznych naszych domów – to cechy naszego personelu. Zapewniamy, że Państwa bliscy otrzymają w naszych ośrodkach (domy opieki-Marki k Warszawy, czyli pobliska Nadma, Sulejówek i Majdan) kompleksową i specjalistyczną opiekę, a także wszystko to, co sprawi, że będą mogli wciąż czuć się bezpiecznie, ważni i wyjątkowi. Każdy dom opieki powinien taki być.

Domy Opieki OLIMP to przejrzystość i uczciwość prowadzonej działalności

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o fakcie posiadania przez Domy Opieki OLIMP  zgody Wojewody Mazowieckiego na realizowanie działalności w zakresie organizowania i prowadzenia placówek całodobowej opieki nad osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi oraz osobami w podeszłym wieku. Fakt ten może zostać przez Państwa zweryfikowany – placówka została wpisana do stosownego rejestru po pozycją numer 76. Dzięki temu Marki k. Warszawy i Nadma są dla Państwa idealnym miejscem. Nasze domy opieki to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu.

GALERIE

Nasze domy

Dom Opieki Olimp w Majdanie

Dom Opieki Olimp w Majdanie

Dom Opieki Olimp w Sulejówku

Dom Opieki Olimp w Sulejówku

Dom Opieki Olimp w Nadmie k./Marek

Dom Opieki Olimp w Nadmie k./Marek