Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 515 97 00 37

Dom opieki Majdan Wiązowna

Wszystkie Domy Opieki Olimp, w tym również ten w na Majdanie Wiązowni zlokalizowane zostały na terenie województwa mazowieckiego. To optymalne rozwiązanie lokalizacyjne nie tylko dla mieszkańców Warszawy. Dom Opieki OLIMP Majdan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom oferując dogodne warunki dotarcia na miejsce. Jednak walory lokalizacyjne to nie tylko bliskość i łatwość dojazdu, ale przede wszystkim atrakcyjne rozwiązanie dla naszych potrzebujących i oczekujących spokojnego zacisza pensjonariuszy. Majdan to miejsce, w którym znajdziecie Państwo swoją oazę. Nasz dom opieki to idealne miejsce na odpoczynek i powrót do zdrowia.

Domy opieki na warszawskim Majdanie

Dom opieki OLIMP Majdan Wiązowna we wsi Majdan k Warszawy to przede wszystkim połączenie komfortu ciszy i spokoju. Seniorzy często oczekują i potrzebują warunków, które będą sprzyjały ich rekonwalescencji, pomagały w walce z chorobami, a także pozwalały na odpoczynek, relaksującą drzemkę, czy poświęcenie się własnym pasjom i zainteresowaniom. Nasz ośrodek, imponująco otoczony drzewami iglastymi i liściastymi, pozwala na przyjemne obcowanie pensjonariuszy z przyrodą, a także na odnalezienie wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku. Położenie domu opieki gwarantuje bezpieczeństwo i stworzenie strefy komfortu dla każdego z naszych podopiecznych.

dom opieki majdan wiązowna
pokój majdan

Dom opieki Majdan Wiązowna – komfort i wygoda

Dom opieki Majdan Wiązowna spełnia wymagania, jakie niesie ze sobą nasza szczególna działalność, tj. opieka nad osobami niepełnosprawnymi bądź z ograniczeniami w sprawności ruchowej. Nasz ośrodek przystosowany jest zarówno architektonicznie, jak i pod względem wyposażenia, do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych, chorych i posiadających ograniczoną sprawność fizyczną. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pensjonariusze czuli się w ośrodku nie tylko bezpiecznie, ale także, by ich pobyt w naszej placówce był dla nich, jak najbardziej wygodny. Jest to dla nas priorytet, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób możemy stworzyć dom opieki pełny ciepła i domowej atmosfery.

Dlaczego warto skorzystać z oferty domu opieki Majdan Wiązowna?

Dom opieki Majdan Wiązowna to miejsce, w którym znajdziecie Państwo to wszystko.
Smaczne posiłki gotowane na miejscu, komfortowe 1, 2 i 3 -osobowe pokoje oraz przestronne, bezpieczne łazienki – wszystko to nadaje rodzinny i domowy charakter naszemu ośrodkowi we wsi Majdan k Warszawy. Pragniemy, aby nasi pensjonariusze mogli w pełni poczuć atmosferę spokoju, troski, zrozumienia oraz poszanowania dla ich godności i indywidualności.

Jak dotrzeć do naszego Domu Opieki Majdan Wiązowna?

Dom opieki Majdan Wiązowna położony jest we wsi Majdan, województwo mazowieckie. Wygodna infrastruktura komunikacyjna i drogowa, a także bliskość Warszawy, sprawiają, że położenie naszego ośrodka jest wyjątkowo atrakcyjne lokalizacyjnie.
Dom Opieki OLIMP Majdan powstał aby w pełni zaspokoić potrzeby osób starszych, chorych i niepełnosprawnych

Dlatego personel Domu Opieki Majdan Wiązowna (województwo mazowieckie) posiada wszelkie niezbędne umiejętności i kwalifikacje. Poza oczywistymi kompetencjami, nasi pracownicy wyróżniają się ogromnym zaangażowaniem w opiekę nad pensjonariuszami. Ich cierpliwość, troska, szczególny szacunek dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych, są gwarancją, że Państwa bliscy, znajdą a naszym ośrodku najlepszą opiekę, także w charakterze czasowym. Nasza placówka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodzin naszych podopiecznych realizuje pobyty stałe i czasowe, np. wakacyjne. Domy Opieki OLIMP to przejrzystość i uczciwość prowadzonej działalność Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o fakcie posiadania przez Domy Opieki OLIMP  zgody Wojewody Mazowieckiego na realizowanie działalności w zakresie organizowania i prowadzenia placówek całodobowej opieki nad osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi oraz osobami w podeszłym wieku.

pokój wiązowna

GALERIE

Nasze domy

Dom Opieki Olimp w Majdanie

Dom Opieki Olimp w Majdanie

Dom Opieki Olimp w Sulejówku

Dom Opieki Olimp w Sulejówku

Dom Opieki Olimp w Nadmie k./Marek

Dom Opieki Olimp w Nadmie k./Marek