Domy opieki społecznej warszawa i okolice

Dom Opieki w Nadmie

Dom opieki w Nadmie k./Marek

Otwarty w styczniu 2012

Lokalizacja: dom seniora znajduje się przy ulicy Pólko 1. Położony jest na trasie Warszawa-Radzymin w malowniczej Nadmie koło miejscowości Marki.

Jak dojechać: dogodny dojazd zapewnia autobus linii 738 kursujący w ramach komunikacji miejskiej. Przystanek znajduje się przy samej posesji.

WIĘCEJ

Dom opieki w Sulejówku

Otwarty w sierpniu 2007

Lokalizacja: Nasz ośrodek położony jest w przepięknym mieście Józefów, w województwie mazowieckim. Jest to doskonała lokalizacja dla starszych osób.

Miejscowość: Już przed wojną miasto to cieszyło się popularnością wśród kuracjuszy. Na jego terenie znajduje się nie tylko część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ale także trzy rezerwaty przyrody.

WIĘCEJ

Dom Opieki Sulejówek
Dom opieki w Majdanie

Dom opieki w Majdanie

Otwarty w marcu 2016

Lokalizacja: Nasz ośrodek dla osób starszych położony jest w miejscowości Majdan, w województwie mazowieckim.

Obiekt: Dom opieki w Majdanie to nie tylko profesjonalny ośrodek, w pełni przystosowany dla wózków inwalidzkich, ale również schronienie gwarantujące spokój i odpoczynek. Znajdujący sie pod naszą opieką seniorzy bardzo to sobie cenią.

WIĘCEJ

Odwiedź nas i dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Domy opieki w Warszawie i okolicy

Współcześnie niepubliczne domy opieki nie są kojarzone z przykrym miejscem, w którym brak odpowiedniej opieki jest na porządku dziennym, czego dowodem są nasze placówki. Oferta naszych domów pomocy społecznej w Warszawie skierowana jest, przede wszystkim, do osób starszych, często schorowanych i niepełnosprawnych. Domy pogodnej starości “Olimp” to nie tylko pomoc w wykonywaniu codziennych, niezbędnych czynności, ale również fachowa opieka, rehabilitacja i możliwość poznawania nowych ludzi. Spokój, cisza oraz miła, rodzinna atmosfera to zalety, którymi szczyci się każdy nasz dom opieki w okolicach Warszawy. Jesteśmy niezwykle dumni z zaufania, jakim darzą nas rezydenci naszych domów opieki w Warszawie oraz ich najbliżsi. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze domy pomocy społecznej w Warszawie i okolicy to doskonałe miejsce, na to, by żyć w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Domy opieki w Polsce

Warto wiedzieć, że obszarem działania naszych domów opieki w Polsce jest wprawdzie województwo mazowieckie – Warszawa i jej najbliższe okolice – ale nasze domy spokojnej starości nie są zamknięte dla nikogo. W domach opieki społecznej zapewniamy prawdziwie domową atmosferę, ale z tak profesjonalnym wsparciem medycznym, jakie w zwykłym domu trudno byłoby osiągnąć. To recepta na uśmiech – zarówno naszych podopiecznych domu opieki dla seniorów, jak również ich rodzin. Nic więc dziwnego, że to właśnie nasze domy seniora cieszą się tak dużym uznaniem w Polsce.

domy seniora w polsce
domy opieki okolice warszawy

Dom seniora w Polsce – zapraszamy do Nadmy i Sulejówka!

Jednym z najczęściej polecanych domów opieki jest ten znajdujący się w Sulejówku. Został on otwarty w styczniu 2012 roku i znajduje się przy ulicy Pólko 1. Położony jest na trasie Warszawa-Radzymin w malowniczej Nadmie koło miejscowości Marki. Dogodny dojazd zapewnia autobus linii 738 kursujący w ramach komunikacji miejskiej. Przystanek znajduje się przy samej posesji. Warto również dodać, że w każdym naszym domu seniora w Warszawie i okolicy do wszystkich Pacjentów podchodzimy indywidualnie, świadcząc najwyższą jakość usług.

Domy opieki Piaseczno i okolice

Poszukując domu opieki w Piasecznie i okolicy warto również przyjrzeć się placówce znajdującej się w Sulejówku, która powstała w 2007 roku. Nasz ośrodek położony jest w przepięknym mieście Józefów, w województwie mazowieckim. Jest to doskonała lokalizacja dla starszych osób. Już przed wojną miasto to cieszyło się popularnością wśród kuracjuszy. Na jego terenie znajduje się nie tylko część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ale także trzy rezerwaty przyrody. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób poszukujących domu opieki w Warszawie i okolicy decyduje się na to właśnie miejsce.

Domy pogodnej starości – Majdan

Nasze domy opieki społecznej w Warszawie to również podwarszawskie miejscowości, takie jak Majdan. Ośrodek został otwarty w marcu 2016 roku i cieszy się dużym uznaniem wśród naszych podopiecznych. Warto wiedzieć, że dom opieki w Majdanie to nie tylko profesjonalny ośrodek, w pełni przystosowany dla wózków inwalidzkich, ale również schronienie gwarantujące spokój i odpoczynek. Znajdujący się pod naszą opieką seniorzy bardzo to sobie cenią.

Domy pomocy społecznej w Warszawie i okolicy – zapraszamy do kontaktu!

Wszystkie osoby zamieszkujące Ursus oraz inne dzielnice stolicy, które poszukują dobrych i sprawdzonych domów opieki w Warszawie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy Państwu zagwarantować, że nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zrobi wszystko, by każdy nasz podopieczny poczuł się w ośrodku, jak u siebie w domu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

niepubliczne domy opieki