Domy spokojnej starości Olimp

Wszystkie Domy Opieki gwarantują kompleksową opiekę lekarską i pielęgniarską. Dla nas najważniejsza jest jednak rodzinna atmosfera, a tej mamy zawsze pod dostatkiem.

Dom Opieki w Nadmie

Dom opieki w Nadmie k./Marek

Otwarty w styczniu 2012

Lokalizacja: dom seniora znajduje się przy ulicy Pólko 1. Położony jest na trasie Warszawa – Radzymin w malowniczej Nadmie koło miejscowości Marki.

Jak dojechać: dogodny dojazd zapewnia autobus linii 738 kursujący w ramach komunikacji miejskiej. Przystanek znajduje się przy samej posesji.

WIĘCEJ

Dom opieki w Sulejówku

Otwarty w sierpniu 2007

Lokalizacja: Nasz ośrodek położony jest w przepięknym mieście Józefów, w województwie mazowieckim. Jest to doskonała lokalizacja dla starszych osób.

Miejscowość: Już przed wojną miasto to cieszyło się popularnością wśród kuracjuszy. Na jego terenie znajduje się nie tylko część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ale także trzy rezerwaty przyrody.

WIĘCEJ

Dom Opieki Sulejówek

Dom opieki w Majdanie

Otwarty w marcu 2016

Lokalizacja: Nasz ośrodek dla osób starszych położony jest w miejscowości Majdan, w województwie mazowieckim.

Obiekt: Dom opieki w Majdanie to nie tylko profesjonalny ośrodek, w pełni przystosowany dla wózków inwalidzkich, ale również schronienie gwarantujące spokój i odpoczynek. Znajdujący sie pod naszą opieką seniorzy bardzo to sobie cenią.

WIĘCEJ

Odwiedź nas i dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami