Cennik naszych usług

Ceny w naszych domach opieki kształtują się w przedziale od 2 300 zł do 3 000 zł za miejsce. Są one uzależnione m.in. od domu, liczby miejsc w pokoju, jego standardu, etc.

 • zakwaterowanie w Domu Opieki „OLIMP”,
 • pełne wyżywienie,
 • niezbędna opieka lekarska, świadczona przez specjalistę neurologa,
 • opieka przychodni rodzinnych (w tym badania diagnostyczne),
 • 24-godzinna opieka pielęgniarska,
 • zabiegi rehabilitacyjne zalecone przez naszego lekarza,
 • pomoc w codziennych czynnościach,
 • podstawowe środki higieniczne,
 • pranie odzieży.

Do ceny należy doliczyć ewentualne leki i pieluchy według zużycia (konkurencyjne ceny produktów ponieważ mamy duże zniżki).

Opieka nad osobami starszymi coraz bardziej potrzebna

W ostatnich dziesięcioleciach możemy zaobserwować pewną tendencję – mieszkańcy krajów rozwiniętych, w tym również Polacy, „starzeją się” coraz szybciej. Oznacza to nic innego, jak systematyczny wzrost udziału osób starszych w przekroju ludności całego kraju. W efekcie stale powiększa się liczba seniorów, którzy wymagają specjalistycznej opieki, a ich rodziny (z różnych przyczyn) nie są w stanie im jej zapewnić. Dla takich osób powstają domy opieki, świadczące profesjonalne usługi pielęgnacyjne, medyczne, rehabilitacyjne i inne. Ich liczba jest jednak mocno ograniczona.

Państwowe domy opieki nie nadążają za potrzebami

Za rosnącym popytem na usługę, jaką jest opieka nad osobami starszymi, nie nadąża liczebność państwowych placówek. Z tego powodu pacjenci muszą czekać na wolne miejsce w długich kolejkach, często miesiącami. W odpowiedzi na ww. potrzeby powstały prywatne domy opieki – w pełni przystosowane dla osób starszych oraz niepełnosprawnych, gwarantują najwyższą jakość usług. Takie właśnie są domy opieki Olimp – łączymy najwyższy standard i doświadczenie z ciepłem i miłą, rodzinną atmosferą. Jedyną przeszkodą przed podjęciem decyzji jest pytanie “jakie są ceny pobytu w domach spokojnej starości?”. Możemy zagwarantować, że od konkurencji odróżniają nas nie tylko atrakcyjne ceny, ale również indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego seniora. Każdy dom jest w pełni wyposażony i położony w ustronnej mazowieckiej miejscowości.

W naszych domach opieki gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo, tak ważne dla starszych osób oraz konkurencyjny cennik usług!

3

Prywatne domy spokojnej starości to najlepsze rozwiązanie

Decyzja na pobyt w domach spokojnej starości nie jest łatwa zarówno dla osób starszych, jak i dla całej rodziny. Z naszej strony możemy zaoferować wsparcie w procesie przygotowawczym, a także podczas asymilacji pacjenta z pozostałymi pensjonariuszami. To, co nas odróżnia od państwowych domów opieki to przede wszystkim:

 • komfortowe warunki,
 • domowa atmosfera,
 • nadzór specjalistów.

Ceny pobytu w naszych domach spokojnej starości Olimp są adekwatne do świadczonych przez nas usług. Dbamy o to, aby każda osoba miała do dyspozycji swoją własną przestrzeń, dlatego przyjmujemy dokładnie tyle pensjonariuszy, ile mamy miejsca. Mamy swoje standardy, a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro pensjonariusza. Nigdy nie dopuścimy do sytuacji, w której choćby jeden z naszych pacjentów odczuwałby dyskomfort.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości dotyczących cennika naszych usług, zachęcamy do kontaktu.