dom opieki mazowieckie cennik

Prywatny dom opieki, dom seniora – Cennik

Ceny w naszych warszawskich domach opieki kształtują się w przedziale od 2 300 zł do 3 000 zł za miejsce. Są one uzależnione m.in. od domu, liczby miejsc w pokoju, jego standardu, etc. Cena pobytu w domu opieki zawiera więc:

 • zakwaterowanie w Domu Opieki “OLIMP”,
 • pełne wyżywienie,
 • niezbędna opieka lekarska, świadczona przez specjalistę neurologa,
 • opieka przychodni rodzinnych (w tym badania diagnostyczne),
 • 24-godzinna opieka pielęgniarska,
 • atrakcyjną cenę pobytu w domu starców
 • zabiegi rehabilitacyjne zalecone przez naszego lekarza,
 • pomoc w codziennych czynnościach,
 • podstawowe środki higieniczne,
 • pranie odzieży.

Do cen prywatnego domu opieki należy doliczyć ewentualne leki i pieluchy według zużycia (konkurencyjne ceny produktów ponieważ mamy duże zniżki, co sprawia, że cennik naszych prywatnych domów opieki jest tak atrakcyjny).

Ceny warszawskich domów spokojnej starości

Ceny warszawskich domów seniora nie muszą być wysokie. W ostatnich dziesięcioleciach możemy zaobserwować pewną tendencję – mieszkańcy krajów rozwiniętych, w tym również Polacy, “starzeją się” coraz szybciej. Oznacza to nic innego, jak systematyczny wzrost udziału osób starszych w przekroju ludności całego kraju. W efekcie stale powiększa się liczba seniorów, którzy wymagają specjalistycznej opieki, a ich rodziny (z różnych przyczyn) nie są w stanie im jej zapewnić, m.in. przez fakt, iż wiele placówek oferuje zawyżony cennik domów opieki w mazowieckim. Dla takich osób powstają domy opieki, świadczące profesjonalne usługi pielęgnacyjne, medyczne, rehabilitacyjne i inne. Ich liczba jest jednak mocno ograniczona. Dobra wiadomość jest taka, że część z nich, w tym również nasze placówki oferują atrakcyjny cennik domów opieki w Warszawie.

ceny w domach opieki warszawa
dom spokojnej starości cena pobytu

Cennik prywatnych domów opieki

Za rosnącym popytem na usługę, jaką jest opieka nad osobami starszymi, nie nadąża liczebność państwowych placówek. Z tego powodu pacjenci muszą czekać na wolne miejsce w długich kolejkach, często miesiącami. W odpowiedzi na ww. potrzeby powstały domy spokojnej starości których cena pobytu nie musi być wysoka. Są one w pełni przystosowane dla osób starszych oraz niepełnosprawnych, gwarantują najwyższą jakość usług oraz korzystny cennik domu starców. Takie właśnie są domy opieki Olimp – łączymy niskie ceny domu opieki, najwyższy standard i doświadczenie z ciepłem i miłą, rodzinną atmosferą. Jedyną przeszkodą przed podjęciem decyzji jest pytanie o cennik domu seniora oraz ceny w domach opieki w Warszawie. Możemy zagwarantować, że od konkurencji odróżniają nas nie tylko atrakcyjne ceny domu opieki dla osób starszych, ale również indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego seniora. Każdy dom jest w pełni wyposażony i położony w ustronnej mazowieckiej miejscowości.
W naszych domach seniora gwarantujemy niskie ceny komfort i bezpieczeństwo, tak ważne dla starszych osób.

Opieka nad osobami starszymi w Warszawie – ile wynosi jej cena?

Cennik domu spokojnej starości nie musi odstraszać Decyzja na pobyt w domach spokojnej starości nie jest łatwa zarówno dla osób starszych, jak i dla całej rodziny. Z naszej strony możemy zaoferować wsparcie w procesie przygotowawczym, a także podczas asymilacji pacjenta z pozostałymi pensjonariuszami. To, co nas odróżnia od państwowych domów opieki to przede wszystkim:

 • korzystna cena domu spokojnej starości
 • komfortowe warunki,
 • domowa atmosfera,
 • nadzór specjalistów.
 • atrakcyjny cennik domu opieki
dom starców warszawa ceny
prywatny dom opieki warszawa ceny

Ceny pobytu w domu seniora

Ceny pobytu w naszych domach spokojnej starości w Warszawie są adekwatne do świadczonych przez nas usług. Dbamy o to, aby każda osoba miała do dyspozycji swoją własną przestrzeń, dlatego przyjmujemy dokładnie tyle pensjonariuszy, ile mamy miejsca. Mamy swoje standardy, a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro pensjonariusza. Nigdy nie dopuścimy do sytuacji, w której choćby jeden z naszych pacjentów odczuwałby dyskomfort.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości dotyczących cen usług warszawskiego domu starców zachęcamy do kontaktu.