Państwowe domy opieki społecznej Warszawa

  • 0
  • 11 października 2017

Rodzinna atmosfera i bliskość przyrody

W dzisiejszych czasach państwowy dom opieki społecznej nie jest kojarzony z przykrym miejscem, w którym brak odpowiedniej opieki jest na porządku dziennym, czego dowodem są nasze placówki. Oferta naszych państwowych domów opieki w Warszawie skierowana jest, przede wszystkim, do osób starszych, często schorowanych i niepełnosprawnych. Państwowe domy opieki “Olimp” to nie tylko pomoc w wykonywaniu codziennych, niezbędnych czynności, ale również fachowa opieka, rehabilitacja i możliwość poznawania nowych ludzi. Spokój, cisza oraz miła, rodzinna atmosfera to zalety, którymi szczyci się każdy nasz państwowy dom opieki społecznej w Warszawie. Jesteśmy niezwykle dumni z zaufania, jakim darzą nas rezydenci naszych placówek oraz ich najbliżsi. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz państwowy dom opieki w Warszawie to doskonałe miejsce, na to, by ostatnie lata życia spędzić w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Gdzie znajdują się nasze państwowe domy opieki w Warszawie?

Warto wiedzieć, że nasze państwowe domy opieki istnieją już od 10 lat. W każdej z naszych placówek dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie osób starszych. Posiadamy trzy domy spokojnej starości zlokalizowane na terenie okolic Warszawy: państwowy dom opieki w Nadmie, Sulejówku i Majdanie. Dzięki temu nasi pensjonariusze mogą spokojnie wypoczywać z dala od miejskiego zgiełku w malowniczych okolicznościach natury, co z pewnością pozytywnie wpływa nie tylko na ich dobre samopoczucie, ale również zdrowie.

państwowe domy opieki społecznej warszawa

Państwowy dom opieki – Warszawa. Wykwalifikowany i doświadczony personel

Właściwa opieka nad osobami starszymi nie jest zadaniem łatwym, bowiem seniorzy stanowią wyjątkowo specyficzną grupę osób. Różnią się od siebie charakterem, temperamentem, wymaganiami, zainteresowaniami oraz potrzebami, które należy zaspokoić. Mimo to, starsze osoby często czują, że są ciężarem dla swoich rodzin i nie proszą o pomoc nawet w sytuacji gdy naprawdę jej potrzebują. Ich bliscy starają się natomiast pomóc najlepiej jak potrafią, ale nie zawsze są w stanie podołać wymaganiom – zwłaszcza jeśli osoba starsza jest schorowana lub niepełnosprawna. W takiej sytuacji należy skorzystać ze specjalnie przystosowanej do tego celu placówki, takiej jak państwowy dom opieki w Warszawie.

Co jeszcze warto o nas wiedzieć? Wszystkie nasze państwowe domy opieki “Olimp” i nie tylko dostosowane są również do opieki nad osobami niepełnosprawnymi – zarówno architektonicznie, jak i w zakresie personelu. Organizujemy zabiegi rehabilitacyjne i gwarantujemy stały kontakt z lekarzami specjalistami. Ośrodki, o których mowa to te, zlokalizowane w Sulejówku, Józefowie, Radości, Nadmie oraz Międzylesiu. Powierzając bliską osobę w nasze ręce możesz mieć pewność, że ją otoczymy ją troską i szacunkiem, na który zasługuje.

państwowy dom opieki warszawa

Państwowe domy opieki społecznej w Warszawie – rodzinna atmosfera i domowa kuchnia

Tym, co cechuje nasze państwowe domy opieki jest przede wszystkim profesjonalna opieka nad osobami starszymi, seniorami i niepełnosprawnymi. Robimy wszystko, aby sprawić, żeby nasi kuracjusze czuli się w nich jak u siebie w domu. Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki wykwalifikowanej i przyjaźnie nastawionej kadrze pracowników – pielęgniarkom i opiekunkom, a także domowej kuchni. Do utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia niezbędna jest naszym pensjonariuszom zbilansowana dieta. W konsultacji z lekarzami i dietetykami przygotowujemy posiłki, które są nie tylko smaczne, ale i zdrowe.

Istnieje wiele powodów, dla których nasze państwowe domy opieki w Warszawie cieszą się tak dużym uznaniem. Jednak najważniejszym z nich jest fakt, że każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby seniorów. Opieka nad osobami starszymi nie ma przed nami żadnych tajemnic, a wszystko to przez wieloletnie doświadczenie każdego naszego pracownika. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu, że wszystkie osoby znajdujące się pod naszą opieką są w dobrych rękach. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane profesjonalną opieką osób starszych w Warszawie i jej okolicy!

państwowe domy opieki warszawa