Koszt pobytu w domu opieki dla starców

  • 0
  • 11 października 2017

Ile kosztuje pobyt w domu opieki?

Województwo mazowieckie, a zwłaszcza Warszawa i jej najbliższe okolice stanowią główny obszar działalności naszych domów spokojnej starości. Charakteryzują się one nie tylko sielskim krajobrazem i dużymi połaciami zieleni, ale również oferują szybki i bezproblemowy dojazd. Nasi podopieczni cenią sobie spokój i czyste powietrze, a my cieszymy się, że możemy im te proste przyjemności zapewnić. Jednak wiele osób poszukując dobrych domów opieki dla osób starszych lub schorowanych, w pierwszej kolejności chce wiedzieć jaki jest koszt pobytu w domu opieki.

Czy koszty pobytu w domu opieki dla starców są wysokie?

Poszukując odpowiedzi na pytanie: “jaki jest koszt pobytu w domu opieki” warto wiedzieć, iż ceny te nie są wygórowane. Wiemy o tym, że w wielu przypadkach nasza pomoc może okazać się niezbędna, szczególnie, gdy najbliżsi osoby starszej nie mają czasu lub też odpowiednich warunków i umiejętności, by w odpowiedni sposób się nimi zajmować. Kompetentna opieka nad seniorem to priorytet w każdym domu opieki dla ludzi starszych Olimp. Dlatego też nasze domy opieki prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę – zespół pielęgniarek i opiekunek, a także lekarzy specjalistów. Wiemy, że dom opieki dla osób starszych to miejsce, które powinno otaczać swoich mieszkańców ciepłem i troską. Ta misja przyświeca wszystkim pracownikom domów opieki dla osób starszych w Warszawie i jej okolicy.

koszt pobytu w domu opieki

Koszt pobytu w domu opieki dla starców – co wchodzi w zakres naszych usług?

Chcąc wiedzieć, jaki jest koszt pobytu w domu opieki, warto dokładnie zapoznać się z daną placówką, by mieć pewność, że nasze pieniądze będą odpowiednio spożytkowane. Pomoc oferowana przez nasze Domy Opieki Olimp gwarantuje najwyższą jakość opieki nad osobami starszymi. Tym, co odróżnia nas od konkurencji jest indywidualne podejście do potrzeb każdego seniora, kompleksowa opieka oraz poczucie misji. Wszyscy nasi rezydenci, poza profesjonalną opieką wielu specjalistów (lekarzy, rehabilitantów, fryzjerów, itp.) mogą liczyć na troskę oraz miłą, rodzinną atmosferę. A wszystko to w sielskim klimacie podwarszawskich miejscowości. Jeżeli więc szukają Państwo sprawdzonych i godnych zaufania osób od opieki nad seniorem, to nie mogliście trafić lepiej!

Ile kosztuje prywatny dom opieki i dlaczego warto się do nas zgłosić?

Ile kosztuje prywatny dom opieki? W różnych ośrodkach stawki są inne, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z każdym z nich, by móc wybrać najbardziej kompetentny ośrodek, który jednocześnie będzie korzystny finansowo. Fachowa opieka nad osobami starszymi nie jest zadaniem łatwym, bowiem seniorzy stanowią wyjątkowo specyficzną grupę osób. Różnią się od siebie charakterem, temperamentem, wymaganiami, zainteresowaniami oraz potrzebami, które należy zaspokoić. Mimo to, starsze osoby często (świadomie lub nie) czują, że są ciężarem dla swoich rodzin i nie proszą o pomoc nawet w sytuacji gdy naprawdę jej potrzebują. Ich bliscy starają się natomiast pomóc najlepiej jak potrafią, ale nie zawsze są w stanie podołać wymaganiom ? zwłaszcza jeśli osoba starsza jest schorowana lub niepełnosprawna. W takiej sytuacji należy skorzystać ze specjalnie przystosowanej do tego celu placówki, takiej jak prywatne domy pomocy społecznej.

ile kosztuje prywatny dom opieki

Ile kosztują prywatne domy opieki – czy ceny te są wysokie?

Ile kosztuje pobyt w domu opieki? Ceny są ustalane indywidualnie, po jak najlepszym dopasowaniu oferty do potrzeb oraz możliwości rezydentów.
Jednak najczęściej kształtują się one w przedziale od 2 300 zł do 3 000 zł za miejsce. Są one uzależnione m.in. od domu, liczby miejsc w pokoju, jego standardu, etc. W imieniu wszystkich pracowników serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi placówkami!

Koszty pobytu w domu starców nie muszą być wysokie

Wszystkie osoby poszukujące odpowiedzi na pytanie: “ile kosztuje pobyt w domu opieki” serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub też bezpośredniego w jednej z naszych placówek. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

dom opieki koszt